Комітет мікрорайону «32 округ»

На початку 19ст. на пісчаному ґрунті у межах мікрорайону Округ №32 були маленькі озерця, які поросли комишем. Майже 180 років пройшло з часів початку забудови цієї території міста, яка називалась „Пески".

2002 році за ініціативою Воробйової Світлани Геннадіївни був створений

мікрорайон округ №32 назва якого походить від назви виборчого округу, який розташований на цій території.

Першим головою була Воробйова Світлана Геннадіївна, пізніше її змінила Захарченко Таїсія Костянтинівна. 2007-2011 очолювала комітет мікрорайону Пазинич Раїса Дмитрівна. У квітні 2011року на звітно – виборчих зборах  жителі мікрорайону вибрали головою Зубко Олену Ігорівну.

Комітет мікрорайону “Виборчий округ №32”, здійснює свою діяльність у межах вулиць: Лієпайська (від вул.К.Маркса до вул. Тищенка – непарний бік), Тищенка (від вул.Лієпайської до вул.Мазіна – парний бік), Енгельса (від вул. Мазіна до вул.Р.Люксембург – парний бік), Р.Люксембург ( від вул. Енгельса до вул.Першотравневої – парний бік), Першотравнева (від вул. Р.Люксембург до вул. Мазіна – непарний бік), Першотравнева (від вул.Мазіна до вул.Лієпайської – обидва боки), Мазіна (від вул. Першотравневої до вул. Лієпайської – парний бік), вул.Мазіна (від вул.Першотравневої до вул.Енгельса - обидва боки), вул.Артема.

Мікрорайон «32 округ» - це один з найбільш зручних районів з розгалуженою інфраструктурою. Котельня ЗАТ БПТС, підлітковий клуб «Сучасник», д/с №41 «Казка», шахово-шашковий клуб, салон краси, кафе, аптека, супермаркет, будівельний і продуктові магазини, - і все це для зручності жителів 12 багатоквартирних будинків і 39 приватних житлових будівництв.

Основним завданням органів місцевого  самоврядування є  комплексний соціально-економічний розвиток мікрорайону і зростання добробуту кожного жителя.

Основна мета - підвищення привабливості району та створення умов для закріплення населення, особливо молодого, грамотного і активного, для якого можливості самореалізації забезпечуються повноцінними формами зайнятості та проведення дозвілля.

Комітет постійно працює над створенням умов для формування партнерських відносин комітету, виконавчою владою та депутатського корпусу в соціально-орієнтованих сферах. А саме:

- Підвищення комфортності на території мікрорайону (за ініціативою комітету і завдяки рішенням мера з'явилися в потрібних місцях - зупинки автобусів маршруту №10 і №20)

- Благоустрій скверу, при будинкових територій, інших значимих об'єктів для міста (так при оперативної допомоги мера міста та депутатського корпусу було проведено капітальний ремонт даху будинку №70 по вул.Енгельса, і також сьогодні проходить ямковий ремонт доріг при будинкової території, а д.№50 по ул.Мазіна і вдома 3/35 и1 / 48 по вул. Першотравнева стали призерами акції «Місто дружніх сусідів» і отримали дитячий спортивно-ігровий комплекс, дитячий куточок та інші елементи благоустрою), участь у міні-проект комітету мікрорайону "32й округ "під назвою" Сонячний настрій”

Розвиток ділових, культурно - дозвільних зон, що задовольняють інтересам і потребам всіх вікових груп (так завдяки зусиллям депутата Аполонского О.В. був відремонтований майданчик у дворі Мазіна52, де всі бажаючі грають в різні ігри, проводяться спільні дитячі свята «День іменинника» незабутнє свято «В новий рік на коні!» з морем емоцій влаштував для прийшла на свято дітвори комітет мікрорайону «Округ № 32». 10 січня у дворі вул. Мазіна, 50 нікого з присутніх не залишили байдужими веселі конкурси, забави, а головне, кінні прогулянки верхи.

Бажання урізноманітнити дітлахам веселі Новорічні та Різдвяні канікули, спонукало організаторів на такого роду масштабний захід. Свято було проведено за підтримки кінного спортивного клубу «Дика Дивізія», депутатів міської ради О.В. Аполонського, М.А. Кривуня, відділу організаційної роботи та внутрішньої політики, адміністративного відділу виконкому.

- Поліпшення екологічного стану території мікрорайону (тому проводяться регулярно суботники, що об'єднує і ще більш об’єднує  жителів)

- Забезпечення збереження об'єктів культурної та історичної значимості  на території мікрорайону.

- Виховання патріотів свого міста (за фінансової підтримки депутатів Аполонского О.В. та Кривуня М.А.

 

Надається адресна допомога інвалідам та учасникам ВВВ, одиноким людям похилого віку, покладання квітів до меморіальної дошки М. М. Тищенка, проведення конкурсу «Я - Бердяночка », фестивалю« Не старіють душею ветерани »

- Сприяння формуванню у молодих людей ставлення до здоров'я, сім'ї як важливим життєвим цінностям (участь в акції Приватбанку «Сім'я очима дітей», а 1июня до Дня захисту дітей був проведений яскраве свято в одному з дворів мікрорайону, що привернуло гостей з різних міст, спонсорами виступили депутати міської ради Воробйова С.Г., Аполонський О.В і Кривунь М. А.)

 

Голова комітету мікрорайону О.І. Зубко