Комітет мікрорайону «РТС»

Паспорт мікрорайону "Сільгосптехніка" ("РТС").

 

Мікрорайон РТС починається з вул. Будівельна (нафтобаза), далі межа проходити вздовж Мелітопольського шосе (парний бік) на півдні, до заводу «Прилив» - по вул. Єгорова на заході, від вул. Халтуріна на півночі, до

вул. Юнатів на сході (консервний завод). До території мікрорайону РТС належить і селище «Буддеталь», або «Ламповий».

Історія:

Селище РТС (більш вживана неофіційна назва ) було засновано в 1952 році. Ця територія почала розбудовуватись ще до війни. Перша назва мікрорайону "Каптах", яка могла піти від птахофабрики ("Кооптах" - кооперативне птахівництво), що функцінувала в 30-ті роки колективізації. В подальшому життєдіяльність мікрорайону тісно пов'язана з заснованою після війни ремонтно-технічною станцією (РТС), яка займалась ремонтом тракторів та комбайнів для АПК (агропромислового комплексу). Згодом станцію перейменували в "Сільгосптехніка", сьогодні це фірма "Агротехсервіс", але назва РТС міцно закріпилась за мікрорайоном. Тоді ж з'явились і перші забудови нових мешканців.

Люди, які приїздили з сіл, щоб влаштуватися на роботу на РТС чи завод «Азовкабель», осідали тут, будували будинки, а для їх дітей потрібна була школа. Тому в 1959 році було розпочато будівництво школи № 13. Гроші на будівництво виділили основні підприємства мікрорайону: «Сільгосптехніка», «ПМК-2». Школа № 13 - це високопрофесійний педагогічний колектив, на чолі з директором Вербицькою Оленою Іванівною, яка вносить свій неоціненний внесок у навчання та виховання підростаючого покоління на нашому мікрорайоні.

На сьогоднішній день: установи освіти в мікрорайоні:

Школа № 13 (неповна середня освіта).

Жителі мікрорайону зайняті здебільшого садівництвом, городництвом і риболовлею, а також роботою на виробничих підприємствах.

Сьогодні в мікрорайоні міста «РТС» проживає близько 6,5 тисяч жителів.

Багатоквартирні будинки обслуговує ТОВ «Керуюча компанія Коменерго-Бердянськ». На сьогоднішній день на селищі є п'ять ОСББ (об'єднань співвласників багатоквартирних будинків), голови яких успішно справляються з поставленими перед ними завданнями:

«Арсенал» - голова Букшинська Людмила Юріївна

«Серафімовича, 139» - голова Каганкова Галина Миколаївна

«Фестивальна, 29А» - голова Кругова Тетяна Дмитрівна

«Фортуна» - голова Єрьоменко Валентина Іванівна

«Шанс» - голова Глушич Людмила Василівна

Є також в мікрорайоні установи культури і спорту:

Спортзал у школі № 13, філія дитячої музичної школи, центр спортивного туризму «Відкрите серце», Клуб дитячо - юнацької творчості КДЮТ «Зоряний»:

Хор «Мрія»: на мікрорайонах АКЗ і РТС проживають творчі люди, які своїми зусиллями, бажанням і талантом організували хор «Журавушка», в склад якого входили і члени комітету АКЗ Савицька Р.М., а засновником була перший голова комітету мікрорайону РТС Приходько Р.І. Згодом хор «Журавушка» буде перейменовано в Вокальний ансамбль «Мрія».

Зі слів Приходько Р.І. (нині покійної): «Ще одне досягнення нашого комітету - це створення хору «Журавушка». В цьому році (2005 рік) йому вже виповнюється 2 роки. Стало вже традицією в свята відвідувати з концертами пансіонат ветеранів, госпітальне відділення міськлікарні, інші мікрорайони міста. А в новорічну ніч наш хор виступав на Приморській площі. Завдяки спонсорам Матвєєва С.О., Барзыкину Н.В., Пінчуку С.А., Шиману Н.Н., Малкін П.І. у хору з'явилися костюми. Жодне свято у мікрорайоні не проходить без концертів нашого хору.»

Футбольна команда "Луч": за спортивно-масову роботу відповідав на протязі багатьох років Королівський Юрій Костянтинович, під його керівництвом футбольна команда "Луч" неодноразово виступала на змаганнях за мікрорайон. Сьогодні тренером команди являється Борщ Сергій Анатолійович. Нинішня команда гідно представляє мікрорайон на змаганнях.

Комітет мікрорайону «РТС»

У мікрорайоні працює комітет мікрорайону, заснований у червні 2002 року шляхом виборів на загальних зборах членів громади мікрорайону «РТС». Трохи нагадаю про створення комітетів, як однієї з форм місцевого самоврядування. Комітети мікрорайонів були створені в 2001 році, тоді ж був створений спільний комітет для мікрорайонів АКЗ і РТС. Але в 2002 році за ініціативою жителів мікрорайону загальний комітет був розділений на два безпосередньо комітети АКЗ і РТС. У наш комітет було обрано 12 чол., але за період діяльності 2 людини вибули, у комітеті залишилося 10 осіб:

Склад комітету мікрорайону "Сільгосптехніка", який працював

з 2002 року по 2005 рік:

1. Приходько Раїса Іванівна - голова комітету.

3. Вербицька Олена Іванівна - заступник голови.

4. Глушич Людмила Василівна - секретар комітету.

5. Віннікова Ольга Петрівна.

6. Дегтярьов Володимир Миколайович.

7. Єрьоменко Валентина Іванівна.

8. Королівський Юрій Костянтинович.

9. Мироненко Надія Василівна - голова вул. комітету № 1.

10. Неклюдова Ніна Іванівна - голова вул. комітету № 2.

11. Рижак Володимир Васильович - голова вул. комітету № 3.

Склад комітету мікрорайону "Сільгосптехніка", який працював

з 2006 року по 2010 рік:

У червні 2006 р. на звітно-виборних зборах було обрано новий склад комітету, до якого увійшли 11 осіб:

1. Приходько Раїса Іванівна - голова комітету.

2. Вербицька Олена Іванівна - заступник голови.

3. Костюченко Любов Іванівна.

4. Стойловська Євгенія Михайлівна (секретар).

3. Сивак Раїса Іванівна.

4. Зубрицький Ігор Іванович.

5. Іванченко Наталія Михайлівна.

6. Чернавіна Надія Іванівна.

7. Єрьоменко Валентина Іванівна.

8. Віннікова О.П. (вибула у зв'язку з переїздом в інший мікрорайон).

9. Дегтярьов В.М. (вибув з причини хвороби).

А також квартальні:

1. Мироненко Надія Василівна - голова вул. комітету № 1,

а з 31.05.2007 року Ященко Людмила Павлівна.

2. Неклюдова Ніна Іванівна - голова вул. комітету № 2,

а з 2010 року Єрьоменко Валентина Іванівна - голова вул. комітету № 2.

3. Рижак Володимир Васильович - голова вул. комітету № 3.

Склад комітету мікрорайону, обраний шляхом виборів на загальних зборах членів громади мікрорайону «РТС» 08.04.2011 року:

Голова комітету - Кардаш Олена Іванівна,

д. 7-83-67, 066-617-6-115, 098-95-11-778, 063-27-489-27

Заступники голови комітету:

    Вербицька Олена Іванівна

    Дємєнтій Валентина Василівна

    Секретар комітету - Карабашова Олена Юріївна

Члени комітету:

Глушич Людмила Василівна

Єрьоменко Валентина Іванівна - голова вул. комітету № 2.

Костюченко Любов Іванівна

Нікішин Володимир Олександрович

Рижак Володимир Васильович - голова вул. комітету № 3.

Сєрбінов Іван Євгенович

Стойловська Євгенія Михайлівна

Стрибунова Олена Іванівна

Чернавіна Надія Іванівна

Шарковська Лілія Василівна

Ященко Людмила Павлівна - голова вул. комітету № 1.

Комітет мікрорайону РТС на сьогоднішній день є одним з найактивніших в місті. Голова Кардаш Олена Іванівна є справжнім лідером своєї команди, на рахунку комітету мікрорайону багато подяк та дипломів, отриманих за участь у загальноміських заходах, а також чимало призових місць, зайнятих у загальноміських заходах та конкурсах.

В комітеті працюють люди активної життєвої позиції, допомагають голові комітету у всіх справах і починаннях - благоустрій території, проведення культурно-масових заходів для жителів мікрорайону.  В ньому працюють активісти мікрорайону, такі, як Вербицька Олена Іванівна - директор школи               № 13, яка неодноразово нагороджувалася почесними грамотами та цінними подарунками.

Члени комітету постійно активізують роботу населення на суботниках, проводять роботу з мешканцями щодо благоустрою прилеглої до домоволодінь території, а також беруть активну участь у проведенні спортивно-оздоровчих та культурно-масових заходів міста та мікрорайону. Традиційно комітет мікрорайону спільно з установами культури і спорту:

філієй дитячої музичної школи, центру спортивного туризму «Відкрите серце», Клубу дитячо - юнацької творчості КДЮТ «Зоряний», спільно з ЗОШ №13 влаштовують для місцевих мешканців такі свята:

Новий рік, 7 січня - Різдво Христове, Масляна, Міжнародний день 8 Березня, 1 травня - Міжнародний день солідарності трудящих, 9 травня - День Перемоги, 25 травня - Останній дзвоник, 1 червня - Міжнародний день захисту дітей, 23 серпня - День Державного Прапора України, 24 серпня - День Незалежності України, 1 вересня - День знань - Перший дзвоник, День мікрорайону РТС, День міста - 17 вересня, 7 грудня - День працівника місцевого самоуправління, 19 грудня - День Святого Миколая.

Також у мікрорайоні діють 3 вуличних комітети, які очолюють голови вуличних комітетів або квартальні:

голова вул. комітету №1 - Ященко Людмила Павлівна,

голова вул. ком. №2 - Єрьоменко Валентина Іванівна,

голова вул. ком. №3 - Рижак Володимир Васильович

 На території мікрорайону ведуть свою діяльність підприємства:

РП "Бриз", ТОВ "Аскетшипінг", ВАТ завод "Прилив", ТОВ «Бердянські ковбаси», ВАТ «Бердянський агротехсервіс», ДП "Бердянський завод сільхозтехніки", ПП "Агротехніка", ВАТ "Срібна роса", ВАТ "Айсберг", ТОВ "Арктика", ВАТ "Кронос", ПП "Опторг", ТОВ "Граніт", ТОВ "Барс", ТОВ "Автосоюз",  "Запоріжхімопторг", ПП "Тацій", комбінат "Буддеталь", ВАТ "Райагропромпостач", ЗЖБІ, ВАТ "Комплект", БВК - 77, станція Берда.

Об'єкти (торгові, культурні, навчальні, спортивні і т. ін.):

Сфера торгівлі в мікрорайоні представлена наступними точками (всього 16 торгових об'єктів): 8 магазинів, 5 магазинів-складів з продажу всіх видів товарів, у тому числі: підприємства малого бізнеса:

торгівельні - «Наш магазин» - Гудков А.М., магазин «Поляна» - Шаповалова Н.М., магазин «Мак» - Пасько І.Ю., автостоянка - Буданцева Н.В., РОСТ (меблі) - Мордвінов П.І., ПП "Кожушко В.В. - Кожушко В.В., магазин "Second Hend" - Очиченко Ю.Р.

При проведенні святкових заходів велику допомогу нам надають Матвєєв С.О., Барзикін Н.В., Пінчук С.А., Хімочкіна В.В., Борисова В.М., Шиман Н.Н., Малкін П.І., Гудкова А.М., Чичеріна В.А., Пасько В.Ю., Алтинник Р.П., Шаповалов М.М., Ляшан Л.П.

Сфера послуг представлена наступними точками (всього 13):

1 кафе і бар, 1 їдальня, 1 майстерня з ремонту взуття, 1 пункт прийому склотари, 1 автостоянка, 1 автомийка, 1 пункт шиномонтажу, 1 газозаправочна станція, 2 автозаправочні станції, 3 станції технічного обслуговування;

а також: 2 ветеринарних аптеки, 1 поштове відділення, спортзал і футбольне поле у школі №13, 9 дитячих майданчика.

Пасажирські перевезення в мікрорайоні здійснюють 24 суб'єкти підприємницької діяльності ( 53 одиниці транспортних засобів, маршрути№№ 4, 4/1, 4/0, 4/3, 4/25, в основному автобуси великої місткості типу ЛАЗ І ПАЗ ).

 

Додаткове джерело:

2. «ЗВІТ голови вуличного комітету № 1 про виконану роботу за період з 31.05.2007 по 11.03.2011 р.»

 

1. Кількість мешканців, які проживають на території вуличного комітету 1149 чол..

2. Кількість жителів, прийнятих квартальним за звітний період: 818 чол.

З них:

- видано довідок 678 чол.,

- розглянуто заяв, скарг мешканців вуличного комітету

140 шт.

3.1. Спільно з депутатами міської ради:

були проведені збори жителями мікрорайону «РТС» з приводу ліквідації стихійних сміттєзвалищ, облаштування твердого покриття вулиць Чекістів та пер. Миру, підтоплення вулиць від автогаражів «Приплив» та «Прибій» до пер. Миру та вул. Єгорова.

3.2. Спільно з уповноваженим міського голови (головним спеціалістом адміністративного відділу виконкому) кожен рік проводилися суботники до Міжнародного жіночого Дня 8 Березня, Дня Перемоги, до Дня міста, прибирання стихійних звалищ біля заводу «Прилив і колишнього дитячого садочка з-да «Прилив», організація прибирання вулиць Магнітогорська, Сурікова, Старова, Серафимовича (2010 р.).

3.3. Співпраця з інспектором муніципальної міліції Бажаровим В.О. з питання конфлікту між сусідами, а також надання інформації про мешканців вуличного комітету інспектору дільничної міліції Головченко Д.А.

3.4. Спільно з комітетом мікрорайону проводилася підготовка до проведення заходу, присвяченого Дню захисника Вітчизни, Міжнародного жіночого Дня 8 Березня, участь у розподілі бюджету комітету мікрорайону «РТС». Також були проведені суботники до Дня Перемоги, Дня міста. З боку вуличного комітету №1 було сприяння в ліквідації відкритих колодязів ДКП «Бердянський міськводоканал», КП «Міськсвітло» відновлення зовнішнього освітлення на вул. Сурікова, Фестивальна, Магнітогорська, Д. Бідного, Чекістів, Старова, Серафимовича, пер. Полтавський, пер.Північний, пер. Донський, Миру, з облаштування автобусної зупинки на вул.Смоленська (січень 2011), були поставлені лавки на вул.Смоленська перед святкуванням Дня міста (2010), щодо проведення ямкового ремонту дороги на вулиці Серафимовича від вул. Фестивальна до вул. Єгорова.

3.5. Робота по благоустрою і зразкового утримання вулиць; допомоги престарілим, багатодітним сім'ям; забезпечення дотримання правил паспортного режиму та ін. У 2010 р. співпрацювала з фахівцем ЦОІ по складанню списків учасників ВВв, багатодітних та малозабезпечених сімей, з управлінням праці та соціального захисту населення по анкетування учасників ВВв перед Днем Перемоги, з комітетом мікрорайону «РТС» щодо вручення продовольчих наборів ветеранам ВВв кожен рік, а також вручення наборів і медалі на честь 65-ї річниці Великої Перемоги учасникам ВВв у 2010 р.

3.6 Спільно з КП ДЕП по ліквідації заборгованості мешканців за вивезення ТПВ. Спільно з контролером КП «ДЕП» Буеклієвой М.В. Проводилися рейди по ліквідації заборгованості мешканців вуличного комітету за вивезення ТПВ.

4. Які додаткові повноваження були виконані квартальним (приклади)

Сприяння (оформлення письмового звернення) питання асфальтування вулиць Д. Бідного, Старова, Єгорова, розчищення пер. Донського від городів від вул. Старова до вул. Сурікова, відновлення зовнішнього освітлення на вул. Єгорова, алеї від гаражного кооперативу «Чайка» до школи № 13.

 

3. «ЗВІТ голови вуличного комітету № 2 про виконану роботу за період з 2010 р. по 18.03.2011 р.»

1. Кількість мешканців, які проживають на території вуличного

комітету : 690 чол.

2. Кількість жителів, прийнятих квартальним за звітний період:

72 чол..

З них:

- видано довідок 58 чол.,

- розглянуто заяв, скарг мешканців вуличного комітету: 1 шт.

3. Яка робота проведена квартальним щодо виконання повноважень вуличного комітету у відповідності з розділом № 5 Положення про вуличний комітет (навести конкретні приклади):

3.1. Спільно з депутатами міської ради було здійснено перенесення зупинки з вул. Халтуріна на вул. Матвєєва, ліквідовані стихійні звалища на вулицях Л. Українки і Вроцлавська.

3.2.Спільно з уповноваженим міського голови проводилась робота по виявленню відкритих колодязів ДКП «Бердянський міськводоканал». Були встановлені на вул. Пугачова - С. Разіна і 1 люк на вул. Котовського - Л. Українки.

3.3. Спільно з працівниками муніципальної міліції, дільничними інспекторами міліції - видача характеристик, надання інформації про мешканців вуличного комітету.

3.4. Спільно з комітетом мікрорайону проводилася підготовка до проведення святкового заходу в школі № 13, присвяченого Дню захисника Вітчизни.

3.5. Робота по благоустрою і зразкового утримання вулиць; допомоги престарілим, багатодітним сім'ям; забезпечення дотримання правил паспортного режиму та ін - спільно з депутатами міськради наприкінці минулого року була проведена робота по ліквідації стихійних звалищ на вул. Вроцлавська і Л. Українки.

3.6. Спільно з КП ДЕП по ліквідації заборгованості мешканців за вивезення ТПВ.

4. Які додаткові повноваження були виконані квартальним (приклади).

 

5. «ЗВІТ голови комітету мікрорайону «РТС» про виконану роботу за період з 2006 р. по 2010 р.»

Нагадаю трошки, як і коли був організований наш комітет. У червні 2006 р. на звітно-виборних зборах було обрано новий склад комітету, до якого увійшли 11 осіб:

Приходько Р.І., Вербицька О.І., Стойловська Е.М., Віннікова О.П., Дегтярьов В.М., Єрьоменко В.І., Зубрицький І.І., Іванченко Н.М., Костюченко Л.І., Сивак Р.В., Чернавіна Н.І.

На цьому ж зібранні були обрані голова Приходько Р.І (вдруге), заст . голови Вербицька О.І. (повторно) і секретар Стойловська Е.М. незабаром після виборів комітету вийшли дві людини: Віннікова О.П. у (зв'язку з переїздом в інший мікрорайон) і Дегтярьов В.М. (з причини хвороби). Нас залишилося в комітеті 9 осіб. Але як приємно відзначити, що за короткий термін у нас створився чудовий колектив дуже серйозних, відповідальних, працьовитих і небайдужих людей. Ці неповні п'ять років ми пропрацювали на одному диханні, на повній довірі і взаємній повазі один до одного. Жодних конфліктних ситуацій у нас абсолютно не було, всі працювали злагоджено і з повною відповідальністю, як для себе. З таким колективом можна гори звернути, мені з ними працювати було одне задоволення. І тому зараз я від усієї душі хочу щиро подякувати всіх моїх дорогих помічниць за ту щиру обстановку взаємної поваги, розуміння і підтримки у нашій нелегкій роботі. Все. Що ми намічали, ми обов'язково доводили до кінця. А так як наша робота - це робота з населенням, мешканцями нашого мікрорайону, ми в свою адресу часто чули багато слів щирої вдячності та добрих побажань.

Робота комітету велася в кількох напрямках: санітарно - екологічному, соціальному і культурно - масовому.

На своїх засіданнях, які ми проводили один раз на місяць, ми обговорювали злободенні питання, які необхідно було вирішити найближчим часом. Найсерйознішою була і є проблема санітарного стану мікрорайону. Стихійні звалища ростуть, як гриби після дощу. Для вирішення цієї проблеми за кожним мікрорайоном був закріплений уповноважений міського голови, який і був відповідальний за санітарний стан району. Шість років пропрацював у нас і на «АКЗ» уповноважений Олейников Л.М. Нам дуже пощастило. Адже кращого уповноваженого, ніж наш Леонід Михайлович, не було ні в одному мікрорайоні.

Дуже серйозною є робота комітету у соціальному напрямку. На своїх засіданнях ми вирішили не пропускати ніяких свят. Це і «День захисника Вітчизни», «Міжнародний жіночий день», і свято Великої Перемоги. Особливо відзначався свято для учасників Великої Вітчизняної війни. Майже кожен рік цих ветеранів ми не тільки пригощали смачною солдатською кашею, але і вручали скромні продуктові набори. В «День захисту дітей» ми організовували для дітей з малозабезпечених сімей поїздку в «Ласунку», або дарували їм солодкі набори в школі і цікаві книги. «День літньої людини» і «День інваліда» теж в центрі нашої уваги. Ми відвідуємо в ці дні малозабезпечених ветеранів, інвалідів, вручаємо їм продуктові набори. У нас є списки цих людей і ми суворо стежимо, щоб ці люди всі були охоплені нашою увагою.

Особливо хочеться сказати про свята мікрорайону, які щорічно проводяться 17 вересня. До цього свята ми готуємося дуже ретельно. Те, що ці свята ніколи не проходили без солдатської каші, це ясно і зрозуміло. Але ми завжди дуже серйозно продумували тематику цих свят. А тематика найрізноманітніша. Як не згадати такі свята «Ними пишається наш мікрорайон», «Ніхто не забутий, ніщо не забуте», «Про наших довгожителів», «Вони народилися 17 вересня». Було навіть свято, на якому гостями були дві весільні пари. Такі свята дуже подобаються жителям. На них завжди буває дуже багатолюдно.

На виконання цих повноважень з міського бюджету кожного мікрорайону виділяється певна сума грошей в залежності від кількості виборців даного мікрорайону.

В комітет мікрорайону нам, членам комітету, постійно звертаються мешканці зі своїми наболілими питаннями: і про водо - і газопостачання, і про освітлення вулиць в нічний час, і про роботу транспорту, і навіть своїми особистими проблемами. Жодне із звернень мешканців ми не залишаємо без уваги. Тут же складаємо листи і відправляємо їх у міськвиконком, а там вони потрапляють в потрібні кабінети. Крім листів, ми ще й самі звертаємося безпосередньо до мера міста, інші необхідні служби.

Ми працювали для наших жителів багато і плідно. Звичайно, щось вдалося, щось не дуже. Не заперечую, може, були і помилки, але не помиляється тільки той, хто нічого не робить. А якщо і є якісь помилки, я думаю, новий комітет врахує їх і буде працювати по-новому, але так, щоб нашим жителям, і старим, і молодим, хоч трохи, але жилося і краще, і легше. Вони це заслужили!

 

Голова комітету мікрорайону «РТС» Р.І.Приходько

 

 

 

Історія 

Селище  РТС (більш вживана неофіційна назва ) було засновано в 1952 році. Ця територія почала розбудовуватись ще до війни.  Перша назва мікрорайону “Каптах”, яка могла піти від птахофабрики ( “Кооптах” - кооперативне птахівництво), що функцінувала в 30-ті роки колективізації. 

В подальшому життєдіяльність мікрорайону тісно пов’язана з заснованою після війни ремонтно-технічною станцією (РТС), яка займалась ремонтом тракторів та комбайнів  для АПК (агропромислового комплексу). Згодом станцію перейменували в  "Сільгосптехніка" , сьогодні це фірма “Агротехсервіс”, але назва РТС міцно закріпилась за мікрорайоном.

Тоді  ж  і з’явились перші застройки нових мешканців.

 

Кордони   

Мікрорайон РТС починається з вул. Будівельна (нафтобаза), далі межа проходить вздовж Мелітопольського шосе (парний бік) на півдні, до заводу «Прилив» - по вул. Єгорова на заході;

від вул. Халтуріна на півночі, до вул. Юнатів на сході (консервнйй завод).

До території мікрорайону РТС належить і селище «Буддеталь», або «Ламповий».

Чисельність жителів  Близько 6.5 тисяч жителів.

Хто обслуговує житлові будинки         ТОВ «Управляюча компанія КомЕнерго-Бердянськ»

Транспорт 53 одиниці, маршрути №№ 4, 4/1, 4/0, 4/3, 4/25.

 

Комітет мікрорайону:

- Голова комітету -  Кардаш Олена Іванівна,

- Заступники голови комітету:

- Вербицька Олена Іванівна

- Дємєнтій Валентина Василівна

- Секретар комітету – Карабашова Олена Юріївна

 

Члени комітету:

   Глушич Людмила Василівна

   Єрьоменко Валентина Іванівна

   Костюченко Любов Іванівна

   Нікішин Володимир Олександрович

   Рижак Володимир Васильович

   Сєрбінов Іван Євгенович

   Стойловська Євгенія Михайлівна

   Стрибунова Олена Іванівна

   Чернавіна Надія Іванівна

   Шарковська Лілія Василівна

   Ященко Людмила Павлівна

 

 

Вуличні комітети

 

3 вуличних комітети:

голова вул. комітету №1 - Ященко Людмила Павлівна,

голова вул. ком. №2 - Єрьоменко Валентина Іванівна,

голова вул. ком. №3 - Рижак Володимир Васильович

Об’єкти (торгові, культурні, навчальні, спортивні і т.ін.). Кількісні характеристики:

16 торгових об'єктів, 2 ветеринарних аптеки, 1 поштове відділення, 1 майстерня з ремонту взуття, 1 пункт прийому склотари, 1 автостоянка, 1 автомийка, 1 пункт шиномонтажу, 1 газозаправочна станція, 2 автозаправочні станції, 3 станції технічного обслуговування, школа № 13, філія дитячої музикальної школи, спортзал і футбольне поле в школі №13, центр спортивного туризму «Відкрите серце», КДЮТ «Зоряний», 3 дитячих майданчика.

На території мікрорайону ведуть свою діяльність підприємства:

РП «Бриз», ТОВ “Аскетшипінг”, ВАТ завод “Прилив”, ТОВ «Бердянські ковбаси», ВАТ «Бердянський агротехсервіс», ДП «Бердянський завод сільхозтехніки», ПП “Агротехніка”,     ВАТ “Срібна роса”, ВАТ «Айсберг», ТОВ «Арктика», ВАТ «Кронос», ПП «Опторг», ТОВ «Граніт», ТОВ «Барс», ТОВ “Автосоюз”, «Запоріжхімопторг»,  ЧП «Тацій», комбінат «Буддеталь», ВАТ «Райагропромснаб», ЗЖБІ, ВАТ “Комплект”, БВК – 77, станція Берда.

Підприємства малого бізнеса:

 торгівельні – «Наш магазин» - Гудков А.М., магазин «Поляна» - Шаповалова Н.М., магазин «Мак» - Пасько І.Ю., автостоянка – Буданцева Н.В., РОСТ (меблі) – Мордвінов П.І., ПП «Кожушко В.В. – Кожушко В.В., магазин  “ Second Hend” – Очиченко Ю.Г.

ТСББ (кількість)       

5 ТСББ

Голови ТСББ:

1.     «Арсенал» - голова Букшинська Людмила Юріївна

2.     «Серафімовича, 139» - голова Каганкова Галина Миколаївна

3.     «Фестивальна, 29А» - голова Кругова Тетяна Дмитрівна

4.     «Фортуна» - голова Єрьоменко Валентина Іванівна

5.     «Шанс» - голова  Глушич  Людмила Василівна

Площа      Смоленська

Свята: Новий рік, 7 січня - Різдво Христове, Масляна, Міжнародний день 8 Березня, 1 травня – Міжнародний день солідарності трудящих, 9 травня - День Перемоги, 25 травня - Останній дзвоник, 1 червня - Міжнародний день захисту дітей, 23 серпня - День Державного Прапора України, 24 серпня - День Незалежності України, 1 вересня - День знань - Перший дзвоник, День мікрорайону РТС, День міста – 17 вересня, 7 грудня - День працівника місцевого самоуправління, 19 грудня - День Святого Миколая.

 

 

Голова комітету мікрорайону О.І. Кардаш