Графік проведення звітно-виборчих зборів вуличного комітету № 1 мікрорайону "РТС"

Шановні мешканці приватного сектору мікрорайону "РТС"!
Запрошуємо вас взяти участь у звітно-виборчих зборах вуличного комітету № 1, які проходитимуть у березні 2016 року (згідно з рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради № 91 "Про проведення звітно-виборних зборів вуличних комітетів міста Бердянська у 2016 році" від 10.03.2016 р.).
Вашій увазі графік проведення звітно-виборчих зборів вуличного комітету № 1 мікрорайону "РТС":

Читати далі

Графік проведення звітно-виборчих зборів вуличних комітетів мікрорайону "АКЗ"

Шановні мешканці приватного сектору мікрорайону "АКЗ"!
Запрошуємо вас взяти участь у звітно-виборчих зборах вуличних комітетів № 4, № 5, № 6, які проходитимуть у березні 2016 року (згідно з рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради № 91 "Про проведення звітно-виборних зборів вуличних комітетів міста Бердянська у 2016 році" від 10.03.2016 р.).
Вашій увазі графік проведення звітно-виборчих зборів вуличних комітетів мікрорайону "АКЗ":

Читати далі

До уваги жителів "АКЗ" та "РТС"

Шановні мешканці мікрорайонів "АКЗ" та "РТС"!
Звертаємо вашу увагу на те, що в приміщеннях Центрів громадських ініціатив мікрорайонів відновлено прийоми громадян головним спеціалістом Адміністративного відділу виконавчого комітету Бердянської міської ради, згідно з графіком:

Читати далі

Виїзні прийоми в ЦГІ „Нагірна частина міста”

Шановні мешканці мікрорайону „Нагірна частина міста”!

В середу, 16 березня, в приміщенні Центру громадських ініціатив мікрорайону „Нагірна частина міста”, вул. Нагорна (50 років СРСР), 7, відбудуться виїзні прийоми:

з 8.00 до 12.00 – спеціаліста управління праці та соціального захисту населення з питань оформлення державних субсидій;

з 9.00 до 13.00 – спеціаліста Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Телефон для довідок: 2-34-21

Виїзні прийоми в ЦГІ „Військове містечко”

Шановні мешканці мікрорайону „Військове містечко”!

В понеділок, 14 березня, в приміщенні Центру громадських ініціатив мікрорайону „Військове містечко”, вул. Генерала Кунгурцева, 1, відбудуться виїзні прийоми:

з 8.00 до 11.00 – спеціаліста управління праці та соціального захисту населення з питань оформлення державних субсидій;

з 9.00 до 13.00 – спеціаліста Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Телефон для довідок: 5-12-44

Відбувся прийом депутата Безверхого В.П.

Сьогодні, 09 березня, в Центрі громадських ініціатив „ АКЗ” (вул. Верещагіна,10) прийом жителів міста провів депутат БМР Безверхий В.П.. На прийом звернулося 16 осіб, яких хвилювали питання: земельні, матеріальної та матеріально-технічної допомоги, благоустрою, ремонту об’єктів ЖКГ, перерахунку розміру субсидій тощо. Прийнято 9 заяв. По деяким питанням депутатом були надані роз’яснення, ряд проблем взято на контроль.

Відбувся прийом помічника депутата

04 березня в Центрі громадських ініціатив „РТС” прийом жителів мікрорайону провела помічник депутата БМР Безверхого В.П. – Бринкевич І.Ю.. Жителів, які прийшли на прийом, хвилювали питання: земельні, матеріальної та матеріально-технічної допомоги, ремонту доріг тощо. Прийнято 3 заяви. По деяким питанням помічником депутата були надані роз’яснення, ряд проблем взято на контроль.

Про результати прийому депутата

          2 березня у Центрі громадських ініціатив мікрорайону “Азмол” відбувся прийом депутата міської ради Безродньої  Жанни Віталіївни. До депутата звернулося 6 мешканців мікрорайону з питань: надання матеріальної допомоги, ремонту балкону, благоустрою дворової території. Всі питання взяті під особистий контроль депутата. 

Про результати прийому УПСЗН на мікрорайоні "Колонія - Макорти"

25 лютого в БК "Райагропромпостач" виїзний прийом громадян провела спеціаліст УПСЗН Куцеволенко Л.В.. За результатами прийому було прийнято 8 комплектів документів на оформлення субсидій, 4 комплекти документів на оформлення державної допомоги матерям-одиначкам, а також надано 28 консультацій з питань оформлення різних видів державних допомог.

Прийом депутата Межуєва О.Г. на "Слобідці"

До уваги жителів мікрорайону "Слобідка"!
26.02.2016 р. з 13:00 до 15:00 в Центрі громадських ініціатив "Слобідка" (вул. Чубаря, 104/24, клуб "Маяк") прийом громадян проведе депутат БМР Межуєв Олександр Григорович.
Додаткова інформація за телефоном: 44588

Розширення доступу до безоплатної правової допомоги

 Шановні мешканці Бердянська та Бердянського району!

Для більшої зручності громадян та з метою розширення доступу до безоплатної правової допомоги, в Центрах громадських ініціатив міста розпочинають свою роботу спеціалісти Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
26 лютого 2016 року з 08:00 до 15:00 прийом спеціалістів БМЦзБВПД пройде в Центрі громадських ініціатив мікрорайону „АКЗ” (вул. Верещагіна, 10 каб. № 1)
Телефон для довідок: 78-7-79

Про результати прийому УПСЗН у мікрорайоні "АКЗ"

19 лютого в Центрі громадських ініціатив мікрорайону "АКЗ" (вул. Верещагіна, 10) виїзний прийом громадян провела спеціаліст УПСЗН Давиденко І.М.. За результатами прийому було прийнято 9 комплектів документів на оформлення субсидій та надано 10 консультацій.

Про результати прийому УПСЗН на мікрорайоні "Колонія - Макорти"

18 лютого в БК "Райагропромпостач" виїзний прийом громадян провела спеціаліст УПСЗН Куцеволенко Л.В. За результатами прийому було прийнято 15 комплектів документів на оформлення субсидій, 1 комплект документів на оформлення державної допомоги молозабезпеченій родині, а також надано 18 консультацій з питань оформлення різних видів державних допомог.

Графік роботи Центрів громадських ініціатив „Нагірна частина міста” та „Військове містечко”

ДНІ ПРИЙОМУ

ГОДИНИ ПРИЙОМУ

МІСЦЕ ПРИЙОМУ

Понеділок

8.00 – 17.00

ЦГІ „Військове містечко”,
вул. Кунгурцева, 1

Вівторок
Середа
Четвер

8.00 – 17.00

ЦГІ „Нагірна частина міста”,
вул. 50 років СРСР, 7

Пятниця

8.00 – 15.45

ЦГІ „Військове містечко”,
вул. Кунгурцева, 1

 

 

 

 

 

 

 

 

Телефон для довідок: 2-34-21; 5-12-44

Змінено графік роботи ЦГІ "АКЗ" та "РТС"

Шановні жителі мікрорайонів "АКЗ" та "РТС"!
З 9 лютого 2016 року змінено графік роботи ваших Центрів громадських ініціатив.
Згідно з новим графіком, прийоми громадян У ЛЮТОМУ будуть проходити наступним чином:

Читати далі

Прийом депутата на "Слобідці"

10 лютого в Центрі громадських ініціатив мікрорайону "Слобідка" прийом громадян провела депутат Бердянської міської ради Новак Надія Федорівна. До депутата звернулося 10 жителів міста з питань: асфальтування доріг мікрорайонів "Слобідка" та "Колонія"; вирішення проблеми бродячих собак; проведення робіт з берегоукріплення тощо. Депутатом до розгляду та вирішення прийняті всі ропозиції та зауваження.